Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku,

niniejsza Polityka prywatności (dalej „Polityka prywatności”) powstała w celu zapewnienia Ci bezpieczeństwa na stronie internetowej naszego sklepu pod adresem https://pani-jesien-naturalnie.pl/ (dalej „Sklep”), ochrony Twojej prywatności, a także w celu realizacji obowiązków wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Niniejsza polityka prywatności Sklepu ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla użytkowników Sklepu. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Sklepie w tym podstawy, cele i okres przetwarzania danych osobowych oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania plików Cookies oraz narzędzi analitycznych. Polityka prywatności jest integralną częścią Regulaminu Sklepu: https://pani-jesien-naturalnie.pl/. (dalej: „Regulamin”)

Dane osobowe każdego odwiedzającego lub korzystającego z Sklepu (dalej „Użytkownik”) są przetwarzane w zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016) (dalej „RODO”) i ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.), a także innymi przepisami prawa. W sprawach nieuregulowanych niniejszą Polityką prywatności zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności rozporządzenia RODO.

Zapoznaj się z pełną treścią Polityki Prywatności (kliknij, aby otworzyć plik PDF).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl